Гумат калію: що це таке та для чого.

Гумат калію – універсальний хелатор, укоренювач та стимулятор росту.

Із чого роблять гумат калію?

Гумат калію – це продукт переробки торфу, сапропелю чи деревного вугілля. Існують і гумати, створені штучним шляхом.
Але вони вважаються менш ефективними. Тому рекомендується вибирати засоби природного походження.

У продажу гумат калію зустрічається у рідкому чи сухому вигляді. Його можна застосовувати як під корінь, так і методом обприскування листом.
Сухий препарат у вигляді порошку чи дрібних кристаликів. Чим вони дрібніші, тим краще. Сучасні гумати непогано розчиняються у воді.

торф

Чим гумат калію корисний для рослин?

Родючий шар ґрунту називається гумусом. Гумус складається з гумінових та фульвових кислот. Солі цих кислот називаються гуматами.

Гумат калію, в якому більше фульвових кислот, найкраще підходить для обробки рослин по листку.

Як відомо, елементи живлення найкраще засвоюються рослинами у хелатній формі. Гумати – природні хелатори. Вони перетворюють елементи живлення на легкодоступну форму.
Використання гумату калію особливо виправдане на ділянках із бідним ґрунтом.

Чем полезен гумат калия

Поживні елементи при внесенні в ґрунт гумату калію засвоюються рослинами на 15-20% краще. Тому використання його при вирощуванні рослин у комплексі з мінеральними добривами, робить їх набагато ефективнішим.
Гумат калію застосовують для укорінення рослин. Він дозволяє працювати кореневій системі краще. Це чудовий препарат для поливу рослин після перевалки, пересадки, пікірування розсади. Крім того, це відмінний засіб для замочування насіння.

Для яких культур можна використати гумат калію?

Гумат калію можна використовувати для всіх культурних рослин. Як для садових у відкритому та закритому ґрунті, так і кімнатних. Для підживлення по листу та поливу.

для помідорів, огірків, перцю та картоплі
для яблуні, груші, абрикоса та персика
для винограда

Увага! Важливо дотриматися дозування. Концентрований розчин може спалити рослини.

Для каких культур можно использовать гумат калия?

Органічні добрива ГУМАТ-ГАРАНТ

Науково-дослідною лабораторією по гумінових речовинах Дніпропетровського державного аграрного університету, були розроблені унікальні технології виготовлення висококонцентрованого біологічно активного стимулятора розвитку рослин – Добриво органічне ГУМАТ-ГАРАНТ.

Унікальне устаткування і технологія виробництва, дозволяють отримувати з торфу цінний продукт з вмістом гумінових речовин до 250 г/л. При цьому у відмінності від інших компаній-виробників гуматов ми не застосовуємо технології випарювання.Торф піддається мінімальним термо-хімічним і механічним діям.

Компанією ЕКО-ГУМАТ розроблені препарати розширеної дії зі змістом макро-, мікроелементів і вітамінних комплексів. Усі речовини пов’язані в однорідний комплекс на молекулярному рівні і знаходяться в хелатній формі.

Гумінове добриво СУПЕР ОРГАНІК

Органічне концентроване добриво ГУМАТ АМІНОВІТ

Добриво гумат калію універсальний ЕКО-ГУМАТ

Кошик
Прокрутити вгору