Досвід застосування гумату при вирощуванні пшениці озимої

Досвід застосування гумінового препарату “Еко Гумат” при вирощуванні пшениці озимої під час посівної і прибиральної кампанії 2012-2013 рр. на території ТОВ “ПРИМОРСЬКЕ” в Запорізькій області, Якимівського району, село Вовчанське.

Досвід застосування гумату при вирощуванні пшениці озимої Читати далі »

Досвід застосування гумату при вирощуванні рапсу

Досвід застосування гумінового препарату “Еко Гумат” при вирощуванні рапсу озимого під час посівної і прибиральної кампанії 2012-2013 рр. на території фермерського господарства “ДЖЕРЕЛО” в Запорізькій області, Якимівського району, село Вовчанське.

Досвід застосування гумату при вирощуванні рапсу Читати далі »

Звіт про застосування “Еко Гумат” на озимій пшениці

Звіт про застосування комплексного органомінерального добрива “Еко Гумат” на посівах озимої пшениці (сорт Солоха) на території ТОВ СП “КОЛОР ІТ” Дніпропетровської області, Криворізького району, село Веселе в період передпосівної обробки та збирання врожаю 2012-2013 рр.

Звіт про застосування “Еко Гумат” на озимій пшениці Читати далі »

Звіт про застосування “Еко-Гумат” на посівах нуту

Звіт про застосування комплексного органо мінерального добрива “Еко Гумат” на посівах нуту на території АТЗТ “Майський” Дніпропетровської області, Синениківського району, село Майське.

Звіт про застосування “Еко-Гумат” на посівах нуту Читати далі »

Звіт про застосування “Еко-Гумат” на посівах озимої пшениці

Звіт про застосування комплексного органо мінерального добрива “Еко Гумат” на посівах озимої пшениці (сорт Солоха) на території Агрофірми “ДАР” Вінницької області, село Леухи.

Звіт про застосування “Еко-Гумат” на посівах озимої пшениці Читати далі »

Гумат калію: що це таке та для чого.

Гумат калію – універсальний хелатор, укоренювач та стимулятор росту. Із чого роблять гумат калію? Гумат калію – це продукт переробки торфу, сапропелю чи деревного вугілля. Існують і гумати, створені штучним шляхом.Але вони вважаються менш ефективними. Тому рекомендується вибирати засоби природного походження. У продажу гумат калію зустрічається у рідкому чи сухому вигляді. Його можна застосовувати як

Гумат калію: що це таке та для чого. Читати далі »

Кошик
Прокрутити вгору